Tekirdağ Çerkezköy Kongresi yapıldı

AK Parti Tekirdağ Milletvekili ve Akdeniz Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Başkanı T.Ziyaeddin AKBULUT AK Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı’nın 4. Olağan Kongresine katıldı.

Çerkezköy Spor Salonu’nda yapılan olağan kongreye; AK Parti Tekirdağ Milletvekili ve TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Özlem Yemişçi,  AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Soner Çizen, Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem, Kızılpınar Belediye Başkanı Faruk Korkmaz, Veliköy Belediye Başkanı Hanifi Belindir, AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Alaettin Demirbağ, özel kurum ve kuruluşların temsilcileri, iş adamları, esnaf ile çok sayıda davetli de katıldı.

Kongrede bir konuşma yapan Sayın AKBULUT:

“Tarihçiler Türkiye’nin siyasi tarihini yazarken, iki bölüme ayıracaklar; AK PARTi’den önce ve AK PARTi’den sonra diye. AK PARTi’den sonra, yükselen değerler: İnsan hakları, Demokrasi, Özgürlükler, Kalkınma, İstikrar, içte ve dışta itibar olmuştur”

 

dedi. AK Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı’nın 4. Olağan Kongresinde Alaettin Demirbağ yeniden başkanlığa seçildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>