Akbulut ‘Yılın En Başarılı Milletvekili’ seçildi

Ankara’da yayın yapan Meclis Ajans Siyaset ve Ekonomi Dergisi tarafından düzenlenen Türkiye’ye Hizmet Edenler Geleneksel Ödül Töreninde Milletvekilimiz T.Ziyaeddin AKBULUT ”Yılın En Başarılı Milletvekili” ödülünü aldı.

Meclis Ajans Siyaset ve Ekonomi Dergisi okurlarının gönderdiği elektronik posta, mektup ve anketlerle yılın devlet adamı, siyasetçisi, milletvekili, bürokratları, valileri, belediye başkanları, işadamları, gazetecileri, TV muhabirleri ve sanatçılarını belirledi.

Meclis Ajans Siyaset ve Ekonomi Dergisi okurlarının oylarıyla belirlenen ”Yılın En Başarılı Milletvekili” ödülünü Akdeniz Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Başkanı ve Tekirdağ Milletvekili T.Ziyaeddin AKBULUT Ankara’da Sürmeli Otel’de yapılan törenle aldı.

Birçok politikacı, bürokrat, işadamı, vali, belediye başkanları, basın mensupları ve sanatçılarının yoğun katılımıyla gerçekleşen ödül töreni çok renkli görüntülere sahne oldu. Çalışan, üreten ve başarılı icraatları olan , siyasetçi, bürokrat, işadamı, gazeteci, sanatçı gibi kişilikleri ödüllendirerek, başarılarını ve çalışmalarını kamuoyu takdiri ile motive etmek amacıyla her yıl geleneksel olarak düzenlenen Türkiye’ye Hizmet Edenler Geleneksel  Ödül töreninde “Yılın En Başarılı Milletvekili” ödülünü Meclis Ajans Siyaset ve Ekonomi Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Murat Polat tarafından alan Milletvekilimiz Sayın AKBULUT “Böylesine anlamlı bir ödülü almaktan büyük onur ve gurur duydum. Başta Tekirdağ’lı hemşerilerimiz olmak üzere bizleri her zaman destekleyen herkese, beni bu ödüle layık gören Meclis Ajans Siyaset ve Ekonomi Dergisi ve değerli okurlarına yürekten teşekkür ediyorum.” dedi.

Milletvekilimiz T.Ziyaeddin AKBULUT 2007 yılında da yine Meclis Ajans Siyaset ve Ekonomi Dergisi okurlarının oyları ile “Yılın En Başarılı Milletvekili” seçilmişti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>