TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ VE AKDENİZ PAR…

TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ VE AKDENİZ PARLAMENTER ASAMBLESİ TÜRK GRUBU BAŞKANI T.ZİYAEDDİN AKBULUT’UN DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ NEDENİYLE YAYIMLADIĞI MESAJ.
“Tabiatı korumak, küresel boyutta yaşanan çevre sorunlarının çözümüne katkıda bulunmak, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakabilmemiz bakımından hayati öneme sahiptir. . Çevre sorunlarının çözümüne katkıda bulunmak ve çevreyi korumak, gelecek kuşaklara bozulmamış, sağlıklı bir dünya bırakmak temel sorumluluğumuz olmalıdır. Çevre sorunlarının aşılmasında devlete olduğu kadar, bireylere de önemli sorumluluklar düşmektedir. AK Parti İktidarı olarak üzerimize düşen sorumluluğun bilincinde olarak, şehirlerimizdeki doğal dokuyu korumak, çevreyle dost kentler oluşturmak için olanca gücümüzle çalıştık, çalışmaya devam ediyoruz .

Bu duygu ve düşüncelerle, daha güzel, daha sağlıklı ve daha temiz bir gelecek temennisiyle Dünya Çevre Günü’nü kutluyor, bütün vatandaşlarımıza sağlık ve mutluluk dolu temiz bir çevre diliyorum”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>