AKBULUT MURATLI MEHMET AKİF ERSOY İLKÖĞRETİM OKULU ÖĞRENCİLERİ İLE GÖRÜŞTÜ.

Akdeniz Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Başkanı ve Tekirdağ Ak Parti Milletvekili T.Ziyaeddin AKBULUT, Ankara’ya yapılan bir gezi programı kapsamında TBMM’ne gelen Muratlı Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Öğrenci ve öğretmenleriyle Uluslararası Komisyonlar Toplantı Salonunda görüştü.

Milletvekilimiz T.Ziyaeddin AKBULUT öğrencilerle bir süre sohbet ettikten sonra., öğrencilerin değişik konulardaki sorularını cevaplandırdı. Sayın AKBULUT, “Derslerinize iyi çalışıp, gelecekte istediğiniz güzel mesleklere sahip olacaksınız. Mesleğinizde de başarılı olduktan sonra aranızdan çıkacak olan kardeşlerimiz burada Tekirdağ milletvekili olarak bizim yerimize temsil edecektir. Sizler geleceğimizin teminatısınız. Sizlere güveniyoruz. ” dedi.

Gelen Öğrenci grubuna ikramlarda bulunan Sayın AKBULUT daha sonra Muratlı Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Öğrenci ve öğretmenleriyle birlikte TBMM’de hatıra fotoğrafları çektirdiler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>