Akbulut’tan Polis Günü Mesajı

AKDENİZ PARLAMENTER ASAMBLESİ TÜRK GRUBU BAŞKANI VE TEKİRDAĞ AK PARTİ MİLLETVEKİLİ T. ZİYAEDDİN AKBULUT 10 NİSAN POLİS GÜNÜ NEDENİYLE BİR MESAJ YAYIMLADI.

 “Milletimizin huzur ve güvenliği için Ülkemizin dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan Türk Polis Teşkilatı’nın 167. kuruluş yıldönümünü ve içinde bulunduğumuz “Polis Haftası”nı kutluyorum.

Emniyet Teşkilatımızın ve polisimizin, şerefli mazisinden ve milletinden aldığı güçle, topluma güven veren hizmetlerini yüksek bir şuurla ve halkla bütünleşerek en iyi şekilde devam ettireceğine olan inancım tamdır.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, Türk Polis Teşkilatının 167. kuruluş yıldönümünde, şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yad ediyor, gerek Tekirdağ’da ve gerekse  yurdumuzun her köşesinde görev yapan tüm polislerimize ve değerli ailelerine şükranlarımı sunuyor, selam ve saygılarımı iletiyorum.”

Akbulut’tan Polis Günü Mesajı” üzerine 2 düşünce

  1. Teşkilat mensubu ve aynı zamanda bir Tekirdağ’ lı olarak
    Şahsım ve teşkilatım adına teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.
    Emniyet Amiri
    Bitlis PMYO

  2. DEĞERLİ KIYMETLİ SAYGIDEĞER SAYIN VEKİLİME HERŞEY İÇİN SONSUZ MİNNET ŞÜKRAN SEVGİLERİMİ VE TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİYORUM ELLERİNİZDEN ÖPÜYORUM RABBİM SİZLERİ BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN SAYIN VEKİLİM ÇÜNKÜ BİZLER BU YÜCE DEVLETİN SICAK MERHAMETİNİ VE ŞEFKATİNİ SİZLERDEN GÖRDÜK KIYMETLİSEVGİLİKARDEŞİNİZ YETİŞTİRME YURDU ÖĞR.ÖKSÜZYETİM AHMET ER DEĞERLİ SAYGIDEĞER SAYIN VEKİLİME EN İÇTEN SEVGİLERİMLE

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>