Akbulut’tan Tıp Bayramı Mesajı

 AKDENİZ PARLAMENTER ASAMBLESİ TÜRK GRUBU BAŞKANI VE AK PARTİ TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ SAYIN T. ZİYAEDDİN AKBULUT’UN 14 MART TIP BAYRAMI NEDENİYLE YAYIMLADIĞI MESAJ.Bugün, Ülkemizin dört bir yanında insan hayatını ve sağlığını her şeyin üstünde tutarak fedakârca hizmet veren hekimlerimizin ve bütün sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyoruz. 

Sosyal devletin gereği olarak sağlık hizmetlerini temel bir insan hakkı olarak kabul eden ve bu anlayışla hareket eden İktidarımız 9 yıllık süreçte, sağlık alanında büyük atılımlara imza atmış, yapılan çalışmalarla sağlık, her vatandaşın kolaylıkla ulaşabildiği bir hizmete dönüşmüş, Sağlığa ayrılan pay artmıştır. İktidarımızca sağlık hizmetlerinin kalitesinin yükseltilerek evrensel ölçütlerin en kısa zamanda yakalanabilmesi, herkese eşit ve yeterli bir şekilde ulaştırılması, sağlık sektörünün bütün sorunlarının çözülmesi için sürekli çalışmalar yapılmış ve yapılmaya devam edilecektir. İktidarımızın yaptığı bu atılımların başarıya ulaşmasında elbette değerli sağlık çalışanlarımızın çok büyük katkısı olmuştur.

İlimizde son yıllarda yapılan yatırımlarla vatandaşlarımızın sağlık hizmetlerinden azami derecede yararlanması imkânı getirilmiştir. Sağlık hizmetlerinin İlimizde en üst seviyeye çıkarılması için tüm imkânlar seferber edilmiştir. Gerek aile hekimliği uygulamasına geçilmesi, gerek mevcut hastanelerimizde yapılan iyileştirmeler ve açılan yeni ünitelerin hizmete girmesiyle İlimiz sağlıkta çok iyi noktalara gelmiştir.

Bu duygu ve düşüncelerle, toplum sağlığının korunması ve geliştirilmesi, insanların daha sağlıklı ve daha mutlu hayat sürmesi için en zor şartlarda görev yapan başta hekimlerimiz olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı tebrik ediyor, sağlıkta bugünlere gelmemizdeki katkıları için kendilerine teşekkür ediyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum

.http://haberler.kanal59.com.tr/261-t-ziyaeddin-akbulut-8217un-14-mart-tip-bayrami-nedeniyle-yayimladigi-mesaj.html 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>