AKBULUT ”TEKİRDAĞ VERGİ REKORTMENLERİ ÖDÜL TÖRENİ’NE KATILDI.

Tekirdağ AK Parti Milletvekili ve Akdeniz Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Başkanı T.Ziyaeddin AKBULUT, Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde, Ticaret ve Sanayi Odasında yapılan.2010 yılı kazançlarından en yüksek vergi ödeyen ”Tekirdağ Vergi Rekortmenleri Ödül Töreni’ne katıldı. 

“Tekirdağ’ı 9 yıldan beri “marka şehir” yapmak için uğraşıyoruz. 2014 Yerel seçimlerinde Tekirdağ’ı Büyükşehir olması için hazırlıklarımız devam ediyor.” Diyen Sayın AKBULUT “Tekirdağ’ın büyük şehir olması Tekirdağ  coğrafyası için bir kazanç olacaktır. Tekirdağ sınırları içerisinde yaşayan herkesin devletten alacağı pay artacaktır. Belediyenin hizmet olarak alacağı rakam çok daha iyi noktaya gelecektir.” dedi.

Daha sonra vergi rekortmenlerine  teşekkür belgeleri başta Milletvekilimiz Ziyaeddin AKBULUT olmak üzere  Protokol Üyeleri tarafından verildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>