Akbulut, Bosna Hersek Büyükelçisi ile görüştü‏

AK Parti Tekirdağ Milletvekili ve Akdeniz Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Başkanı T.Ziyaeddin AKBULUT Bosna Hersek Ankara Büyükelçisi Dragoljub Ljepoja ile Türkiye Büyük Millet Meclisi Uluslararası Komisyonlar Toplantı salonunda bir görüşme gerçekleştirdi.

Görüşmeye Türkiye Bosna Hersek Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu ile birlikte katılan Sayın AKBULUT görüşme sonrası yaptığı açıklamada “Türkiye ve Bosna Hersek arasında tarihi, kültürel yakınlıklarımızdan dolayı güçlü birlikteliklerimiz var. Bu güçlü birlikteliğin de İnşallah artarak devam edeceğini umuyorum” dedi.

Bosna Hersek’in, Türkiye’nin ve Türk halkının gönlünde müstesna bir yere sahip olduğunu belirten Milletvekillimiz T.Ziyaeddin AKBULUT Türkiye’nin her zaman Bosna Hersek’in yanında olduğunu, bundan sonra da olmaya devam edeceğini vurguladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>