Akbulut, Çerkezköy OSB Yönetimi ile TBMM’de görüştü

Akdeniz Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Başkanı ve AK Parti Tekirdağ Milletvekili T.Ziyaeddin AKBULUT, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ömer SARIOĞLU, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa Gürdal ADAL ve Organize Sanayi Bölge Müdürü Mehmet ÖZDOĞAN ile makam odasında bir görüşme gerçekleştirdi.

Görüşmede Çerkezköy OSB’nin çalışmalarından kısa bir bilgi alan Sayın AKBULUT, ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen görüşme sonrası görüşlerini açıklayan Milletvekilimiz AKBULUT “ Çerkezköy OSB Çerkezköy’de çok önemli görevler üstlenmektedir. Bölgeye katkıları çok fazladır. Yönetim Kurulu Başkanı Ömer SARIOĞLU ve yönetim kurulu üyeleri ile Bölge Müdürümüz Mehmet ÖZDOĞAN’ı başta özellikle Çerkezköy’e olmak üzere İlimize sağladıkları katkılarından dolayı tebrik ve teşekkür ediyorum”dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>