TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ VE AKDENİZ PAR…

TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ VE AKDENİZ PARLAMENTER ASAMBLESİ TÜRK GRUBU BAŞKANI T.ZİYAEDDİN AKBULUT’UN RAMAZAN AYI BAŞLANGICI NEDENİYLE YAYIMLADIĞI MESAJ.

“Sosyal hayatımızda önemli yeri bulunan Ramazan ayı, kaygıların ve sıkıntıların geri plana itildiği, sevginin, saygının, kardeşliğin ve hoşgörünün pekiştiği, insan ilişkilerinin güçlendiği, umutların canlandığı bir aydır. Toplumsal yardımlaşma ve dayanışma duygularının güçlendiği bu mukaddes ayda, İslam coğrafyasında da yaşanan acıların ve zulümlerin son bulmasını, aynı zaman da Ramazan’da oluşan manevi atmosferin, bütün bir yıla yayılarak ülkemizde barışın ve hoşgörünün sürekli kılınmasına, toplumun tüm katmanlarında uzlaşma kültürünün yerleşmesine vesile olmasını Cenabı Allah’tan diliyorum.

Başta Tekirdağlı hemşerilerim olmak üzere ülkemiz ve bütün İslam âleminin Ramazan-ı Şerifini kutluyor, bu mübarek ayın tüm insanlığa barış, huzur ve hoşgörü getirmesini Cenabı Allah’tan niyaz ediyor, selam, sevgi ve saygılar sunuyorum.”

Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve v…

Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve velilerimiz için yorucu ve yoğun geçen bir yılın ardından göstermiş oldukları üstün gayret ve çalışmaların semeresinin alındığı bu karne gününde sizlerle aynı heyecanı paylaşıyor, hepinizi içtenlikle kutluyor, güzel bir tatil geçirmenizi diliyorum. Ziyaeddin AKBULUT Tekirdağ Mv. Akdeniz PA Türk Grubu Bşk.

TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ VE AKDENİZ PAR…

TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ VE AKDENİZ PARLAMENTER ASAMBLESİ TÜRK GRUBU BAŞKANI T.ZİYAEDDİN AKBULUT’UN DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ NEDENİYLE YAYIMLADIĞI MESAJ.
“Tabiatı korumak, küresel boyutta yaşanan çevre sorunlarının çözümüne katkıda bulunmak, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakabilmemiz bakımından hayati öneme sahiptir. . Çevre sorunlarının çözümüne katkıda bulunmak ve çevreyi korumak, gelecek kuşaklara bozulmamış, sağlıklı bir dünya bırakmak temel sorumluluğumuz olmalıdır. Çevre sorunlarının aşılmasında devlete olduğu kadar, bireylere de önemli sorumluluklar düşmektedir. AK Parti İktidarı olarak üzerimize düşen sorumluluğun bilincinde olarak, şehirlerimizdeki doğal dokuyu korumak, çevreyle dost kentler oluşturmak için olanca gücümüzle çalıştık, çalışmaya devam ediyoruz .

Bu duygu ve düşüncelerle, daha güzel, daha sağlıklı ve daha temiz bir gelecek temennisiyle Dünya Çevre Günü’nü kutluyor, bütün vatandaşlarımıza sağlık ve mutluluk dolu temiz bir çevre diliyorum”