TEKİRDAĞ AK PARTİ MİLLETVEKİLİ VE AKDENİZ…

TEKİRDAĞ AK PARTİ MİLLETVEKİLİ VE AKDENİZ PARLAMENTER ASAMBLESİ TÜRK GRUBU BAŞKANI T.ZİYAEDDİN AKBULUT MİRAÇ KANDİLİ NEDENİYLE BİR MESAJ YAYIMLADI:
“ Miraç, Peygamber Efendimiz’in Allah’ın takdiriyle mana alemine gerçekleştirdiği hikmet dolu bir gece yürüyüşü ve dünyadan arşa yükseliş yolculuğudur. Lütuf ve ikramlarla dolu olan, rahmet kapılarının sonuna kadar açıldığı bu mübarek gecenin feyz ve nimetlerinden tüm insanlığın faydalanmasına, dayanışma ve kardeşlik duygularımızın güçlenmesine vesile olmasını, Soma’da elim bir maden kazası sebebiyle kaybettiğimiz madenci kardeşlerimize de rahmet ve mağfiret diliyor, Cenab-ı Allah’ın böyle bir acıdan ve tekrarından milletimizi muhafaza etmesi temennisiyle tüm İslam âleminin Mübarek Miraç Kandilini tebrik ediyor, selam ve sevgiler sunuyorum.”

Soma Maden Kazasında hayatını kaybeden 301…

Soma Maden Kazasında hayatını kaybeden 301 şehidimizin üzüntüsü ve burukluğu içerisinde tüm vatandaşlarımızın ve gençlerimizin 19 Mayıs Atatürkü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını gönülden kutluyor, Kurtuluş Savaşının tüm kahramanlarını, şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve minnetle anıyorum. T.Ziyaeddin AKBULUT Tekirdağ Mv. Akdeniz PA Türk Grubu Başkanı

Tekirdağ Milletvekili ve AKDENİZ PA Türk…

Tekirdağ Milletvekili ve AKDENİZ PA Türk Grubu Başkanı T.Ziyaeddin AKBULUT Manisa’nın Soma ilçesinde yaşanan Maden Ocağı Kazası ile ilgili başsağlığı mesajı yayımladı.

“Manisa’nın Soma ilçesinde 13 Mayıs 2014 tarihinde meydana gelen milletçe hepimizin yüreğini dağlayan ve bizleri acıya boğan müessif maden ocağı yangınında yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabır temenni eder yaralanan vatandaşlarımıza da Allah’tan acil şifalar dilerim. Milletimizin başı sağ olsun.”

TEKİRDAĞ AK PARTİ MİLLETVEKİLİ VE AKDENİZ…

TEKİRDAĞ AK PARTİ MİLLETVEKİLİ VE AKDENİZ PARLAMENTER ASAMBLESİ TÜRK GRUBU BAŞKANI T.ZİYAEDDİN AKBULUT ANNELER GÜNÜ NEDENİYLE BİR MESAJ YAYIMLADI.

“Annelerimiz, hoşgörünün, sevgi ve şefkat duygularının saf bilginin tükenmez kaynağıdır. Bizi millet yapan değerlerin her birimizde hayat bulmasında, yaşatılmasında annelerimizin payı çok fazladır. Ailenin çekirdeği olan annelerimiz olmadan, sosyal barışın ve hatta evrensel barışın korunması mümkün değildir

Bu duygularla, bir ömür boyu süren karşılıksız sevginin sahibi, sonsuz şefkatin tükenmez kaynağı tüm annelerimizin “Anneler Günü”nü en içten duygularımla kutluyor, saygı ve selamlarımı sunuyorum.”