AKBULUT “Kıtalar Arası Savaşla Başlayan Dostluk: Gelibolu 1915″ Paneline katıldı.

AK Parti Tekirdağ Milletvekili ve TBMM Avustralya Parlamentolararası Dostluk Grubu Başkanı T.Ziyaeddin AKBULUT, Tekirdağ Yardımlaşma ve Kültür Derneği ve Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) işbirliği ile düzenlenen “Avustralya-Türkiye-Yeni Zelanda Kıtalar arası Savaşla Başlayan Dostluk: Gelibolu 1915″ paneline katıldı.  Okumaya devam et

Akbulut, Çorlu Akparti Kongresinde.

AK Parti Tekirdağ Milletvekili ve Akdeniz Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Başkanı T.Ziyaeddin AKBULUT AK Parti Çorlu İlçe Teşkilatı’nın 4. Olağan Kongresine katıldı.

Çorlu Kapalı Spor salonunda yapılan AK Parti Çorlu İlçe Kongresine Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan da katıldı. Ayrıca Kongreye T.Ziyaeddin AKBULUT’un yanısıra, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Özlem Yemişçi, Tekirdağ İl Başkanı Soner CİZEN, AK Parti Bursa Milletvekili İsmet Su, AK Parti İstanbul Milletvekili Gülay Dalyan, AK Parti Tekirdağ il yönetimi, Diğer İlçe başkanları, Belediye Başkanları, Parti Çorlu ilçe yönetimi, Kadın kolları, Gençlik kolları, delegeler ve üyeler katıldı. Okumaya devam et

Akbulut, Tekirdag Muratlı AK Parti İlçe‏ Başkanlığını ziyaret etti

Milletvekilimiz T.Ziyaeddin Akbulut, Tekirdag Muratli AK Parti İlçe‏ Başkanlığını ziyaret ederek, yeni seçilen yönetimi tebrik etti.
Muratlı Tekirdag 23 Km duble yolunun BSK olarak ( sıcak asvalt) kaplanacagini ve Muratlının en önemli sorunu olan Çevre yolununda Mart ayı ortalarında ihale edileceği müjdesini verdi.

Akbulut, Çerkezköy OSB Yönetimi ile TBMM’de görüştü

Akdeniz Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Başkanı ve AK Parti Tekirdağ Milletvekili T.Ziyaeddin AKBULUT, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ömer SARIOĞLU, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Mustafa Gürdal ADAL ve Organize Sanayi Bölge Müdürü Mehmet ÖZDOĞAN ile makam odasında bir görüşme gerçekleştirdi.

Okumaya devam et