TEKİRDAĞ AK PARTİ MİLLETVEKİLİ VE AKDENİZ PARLAMENTER ASAMBLESİ TÜRK GRUBU BAŞKANI T.ZİYAEDDİN AKBULUT’UN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

“Bugün, 30 Ağustos Zafer Bayramımızın 90. yıl dönümünü gururla kutluyoruz. Şanlı tarihimiz, her zaman gurur duyduğumuz, milletimizi diğer milletlerden farklı, saygın ve güçlü kılan, geleceğe güvenle bakmamızı sağlayan unutulmaz zaferlerle doludur. 30 Ağustos Zafer Bayramı, tarihimizin en önemli dönüm noktalarından biri olmasının yanı sıra, aynı zamanda; tüm mazlum milletlerin, özgürlüğe, kurtuluşa, başı dik ve onurlu bir yaşam için atılmış tarihi bir adımın da bayramıdır.

Milletimiz, eşsiz vatanseverlik ve kahramanlık destanlarıyla dolu olan Milli Mücadele sonucunda kazandığı bağımsızlığını, milli birlik ve beraberlik anlayışıyla her zaman koruyacaktır. Bugün bize düşen Cumhuriyetimize ve kazanımlarına hassasiyetle sahip çıkarak, ülkemizi muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkartmaktır. Demokrasimizi, ekonomimizi daha da geliştirmek ve toplumsal refahı sağlamak en temel amacımız olmalıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle; tüm milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en kalbi duygularımla kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı, minnet ve şükranla anıyor, tüm Tekirdağlı hemşerilerime selam ve sevgilerimi sunuyorum.”

Akbulut’tan Polis Günü Mesajı

AKDENİZ PARLAMENTER ASAMBLESİ TÜRK GRUBU BAŞKANI VE TEKİRDAĞ AK PARTİ MİLLETVEKİLİ T. ZİYAEDDİN AKBULUT 10 NİSAN POLİS GÜNÜ NEDENİYLE BİR MESAJ YAYIMLADI.

 “Milletimizin huzur ve güvenliği için Ülkemizin dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan ve bu uğurda hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan Türk Polis Teşkilatı’nın 167. kuruluş yıldönümünü ve içinde bulunduğumuz “Polis Haftası”nı kutluyorum.

Emniyet Teşkilatımızın ve polisimizin, şerefli mazisinden ve milletinden aldığı güçle, topluma güven veren hizmetlerini yüksek bir şuurla ve halkla bütünleşerek en iyi şekilde devam ettireceğine olan inancım tamdır.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, Türk Polis Teşkilatının 167. kuruluş yıldönümünde, şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yad ediyor, gerek Tekirdağ’da ve gerekse  yurdumuzun her köşesinde görev yapan tüm polislerimize ve değerli ailelerine şükranlarımı sunuyor, selam ve saygılarımı iletiyorum.”

Akbulut, “Asyaportta sona yaklaşılıyor”

 Akdeniz Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Başkanı ve Tekirdağ Milletvekili T.Ziyaeddin AKBULUT, Tekirdağ’da bir dizi açılış ve temaslarda bulundu.
Tekirdağ’ın Barbaros beldesinde inşası devam eden ve tam kapasite ile çalıştığında yılda 2,5 milyon konteyner hareketine ulaşması beklenen Asyaport’ta incelemelerde bulunan Sayın AKBULUT “ASYAPORTTA sona yaklaşılıyor. 400 milyon dolarlık yatırımla hayata geçecek olan Asyaport’un 2013’te açılışı için çalışmalar devam ediyor. Türkiye için Tekirdağ için büyük kazanç” dedi.
Asyaport Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Soyuer’den çalışmalar hakkında bilgi alan sayın AKBULUT daha sonra liman yapımı için kullanılan hafriyat sahalarını ve taş blokların alındığı bölgeleri inceledi.
 

Akbulut’tan Tıp Bayramı Mesajı

 AKDENİZ PARLAMENTER ASAMBLESİ TÜRK GRUBU BAŞKANI VE AK PARTİ TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ SAYIN T. ZİYAEDDİN AKBULUT’UN 14 MART TIP BAYRAMI NEDENİYLE YAYIMLADIĞI MESAJ.Bugün, Ülkemizin dört bir yanında insan hayatını ve sağlığını her şeyin üstünde tutarak fedakârca hizmet veren hekimlerimizin ve bütün sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramını kutluyoruz.  Okumaya devam et

Akbulut’tan Dünya Kadınlar Günü Mesajı

AKDENİZ PARLAMENTER ASAMBLESİ TÜRK GRUBU BAŞKANI VE AK PARTİ TEKİRDAĞ MİLLETVEKİLİ SN. T.ZİYAEDDİN AKBULUT, DÜNYA KADINLAR GÜNÜ İLE İLGİLİ MESAJ YAYINLADI

Tüm dünya kadınlarının, ülkemizin vefakâr, cefakâr, onurlu kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü yürekten tebrik ediyorum. Okumaya devam et

Akbulut’tan Mevlid Kandili Mesajı

Akdeniz Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Başkanı ve Tekirdağ AK Parti milletvekili T. Ziyaeddin Akbulut Mevlit Kandili nedeniyle bir mesaj yayımladı.

“Yüce Rabbimizin bütün alemlere rahmet olarak gönderdiği son ve en büyük
Peygamber Hz. Muhammed (s.a.v.)’in Dünyaya teşrif yıldönümü nedeniyle 03 Şubat
Cuma akşamı hep birlikte Mevlit Kandili’ni ihya edeceğiz.

Okumaya devam et